BIZNES I FINANSE BUDOWNICTWO CIEKAWOSTKI DOM I OGRÓD MARKETING MEDYCYNA MODA I URODA RODZINA TECHNOLOGIE

Seniorzy w erze technologii 5G: Przegląd dostępnych pakietów, które spełniają potrzeby starszych użytkowników

Technologia 5G nowoczesny standard internetu, który jest doceniany nie tylko przez młodzież i osoby aktywne zawodowo. Również seniorzy, poprzez możliwości, jakie daje internet mobilny OTVARTA, mogą na stałe wejść w erę nowoczesnych technologii. Jakie pakiety będą idealne dla starszych użytkowników? Rozpoczęcie przygody z internetem mobilny? Podstawowy pakiet za 19.99

 

Seniorzy, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z nowoczesnymi technologiami, mogą być jednocześnie zafascynowani, ale też zaniepokojeni ogromem możliwości, jakie daje internet. W najbardziej podstawowej formie, internet 5G zapewni nam kontakt ze światem – szczególnie z bliskimi, którzy są online przez większość dnia i tylko porozumiewanie się na odległość zapewnia nam z nimi regularny kontakt. Dlaczego jednak mielibyśmy się ograniczać tylko do rozmów telefonicznych?

Internet to przestrzeń, w której łatwo połączymy się wizualnie i głosowo z naszymi dziećmi oraz wnukami. Jeśli poszukujemy internetu do tego celu, a przy okazji zależy nam na minimalizacji kosztów, oferta operatora OTVARTA w postaci pakietu O! Szybki 10 GB! 5G będzie strzałem w dziesiątkę. W ramach bezterminowej umowy otrzymamy dostęp do 10 GB miesięcznie, które na potrzeby rozmów poprzez komunikatory będzie wystarczający. Miesięczny koszt to zaledwie 19.99 złotych, czego nawet nie zauważymy w skromnym budżecie seniora.

 

Chcemy odkryć potencjał internetu? OTVARTA ma pakiet skrojony na te potrzeby

Udało nam się poznać potencjał internetu i chcemy z niego korzystać w nieco szerszej skali? Robienie zakupów, śledzenie najnowszych wiadomości z Polski, poszukiwanie nowych przepisów lub zaglądanie do poradników związanych z pielęgnacją ogrodu – to wszystko i jeszcze więcej ma nam do zaproponowania internet.

W takim wypadku jednak przyda nam się nieco większy pakiet, z którym nie będziemy martwić się o wykorzystanie wszystkich danych internetowych już w połowie miesiąca. Bestseller OTVARTA w postaci pakietu O! SZYBKI 100 GB! + 200 W NOC! 5G będzie rozwiązaniem doskonałym. Miesięczny koszt 44.99 zł miesięcznie zapewni nam w sumie 300 GB każdego miesiąca, co w praktyce pozwoli nam cieszyć się wszystkimi dobrodziejstwami internetu bez zbędnych ograniczeń. Warto przy okazji zwrócić uwagę na fakt, iż każdy pakiet jest oferowany w ramach umowy bezterminowej. Oznacza to, że z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia będziemy w stanie zmienić pakiet internetu 5G lub zrezygnować z usług OTVARTA.

Oferta dla prawdziwych internautów – 400 GB pakietu miesięcznie

Internet to nie tylko komunikatory i strony z wiadomościami. To także platformy telewizji internetowej, które oferują nieskończoną ilość ciekawych seriali i filmów. Długi, deszczowy dzień? Nie będziemy nudzić się nawet minuty z ulubionym serialem, który niedawno poleciła nam sąsiadka lub wnuk.

W takim wypadku jednak będziemy potrzebowali znacznie większego pakietu internetu mobilnego, który pozwoli nam cieszyć się takimi multimediami bez granic. Dla aktywnych cyfrowo seniorów OTVARTA oferuje pakiet O! SZYBKI 200 GB! + 200 W NOC! 5G, który zapewnia aż 400 GB danych każdego miesiąca. To oferta wyceniona na 79.99 zł miesięcznie, która zapewni nam pełen dostęp do wszystkiego, czego tylko możemy zamarzyć bez obaw o szybkie wyczerpanie naszego pakietu.

OTVARTA – operator odpowiedni dla seniorów

Jednym z największych problemów doboru internetu dla seniorów jest wyważenie bogactwa pakietu do jego ceny. Wielu operatorów oferuje jedynie duże pakiety, które jednocześnie znacznie obciążają miesięczny budżet. OTVARTA jednak świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że wielu z nas chce z internetu 5G korzystać w bardziej okrojony sposób, dlatego przygotowanych zostało wiele atrakcyjnych wariantów internetu 5G, spośród których każdy starszy internauta znajdzie coś dla siebie.